fbpx

HARRY POTTER RAJONGÓK FIGYELMÉBE- HARRY POTTER FESZTIVÁL LESZ PÁRIZSBAN

harrypotterfesztival2

Óriási mázlijuk van ( és remélhetőleg a vírus sem fog keresztbe tenni) a Párizs közelében élő Harry Potter rajongóknak, ugyanis szeptemberben nem kell ahhoz a 9/4-es peronon kockáztatni, hogy Roxfortba jussanak.

 

Közvetlenül Avignon mellett, az Arbousière Parkban kerül megrendezésre a LUMOS MAXIMA elnevezésű fesztivál szeptember 19-20 között.  Több mint 30.000 m²-en ismerkedhetnek meg a rajongók Roxfort és a HP világ jeles képviselőivel. A szervezők elhozzák nekünk J.K. ROWLING varázslóit, a Tiltott Erdőt, a dementorokat, minden rendű és rangú szereplőt, akit csak megismerhettünk a könyvekből. Lesz kvidics meccs, sőt  Harry Potter és a Tűz Serlegéből ismert elegáns és romantikus gálán is részt vehetnek a szerencsések.

Jegyet már sajnos nem lehet rá venni, mert az egészségügyi intézkedések betartása miatt le kellett állítani a jegyeladást. ( eddig 7600 jegy került eladásra). Pedig igazán baráti árakon árulták őket: A napi jegyek mindössze 5 euró, a hétvégi jegyek 8 euróba kerülnek

Mini Boden Harry Potter kollekció- Divat gyerekeknek

További cikkei

egérkastély

Népszerű cikkek

ideiglenes tetoválások MATRICÁS ÓRIÁS POSZTER, 49 MATRICÁVAL | AZ EMBERI TEST

Hírlevél feliratkozás

Kövess minket

HÚSVÉTI

Ajándék-
kalauz
Névtelen terv (8)